Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové Rychle a zběsile 4

Článek

Už je to nějakou dobu co jsem psal o chystaném pokračování filmové série Rychle a Zběsile. Mezitím se objevila pěkná řada informací a dokonce i fotek. Nejdříve si připomeneme, že se film chystá do kin až 4.června 2009 a tak se nesnažte opakovat své vtipné komentáře ve stylu „já už mám F&F4 doma“. Tomuhle komentáři bych nevěřil ani kdyby už bylo 16.dubna 2009. Letos mu nevěřím už vůbec, protože se teprve začíná natáčet.

Před 4 měsíci byl potvrzen jen Paul Walker jako Brian O'Conner a Vin Diesel jako Dominic Toretto. Dvě hlavní ženské postavy byly teprve v jednání, ale dnes už jsou obě dvě potvrzené – Jordana Brewster jako Domova sestra Mia Toretto a Michelle Rodriguez jako Letty. Zahraje si tu i Sung Kang jako Han. Ano, ten Han co ve třetím díle umřel při honičce. Nebude to žádný flashback ani nic takového. Celý 4.díl se totiž dějově odehrává ještě před Tokyo Driftem.

Musím připomenout, že na čtyřku bude použit upravený původní scénář pro díl druhý, který nebyl nakonec použit pouze kvůli vytíženosti Vina Diesela. Není tedy divu, že by si v pokračování měli zahrát i další členové původní party Dominica Toretta. Bohužel kromě krásné Mii a ošklivé Betty… tedy Letty nebyl nikdo další potvrzen. Letty má hned na začátku filmu zabít překupník s drogami Braga kterého hraje John Ortiz. Dom se potká s Brianem na pohřbu na který se sjedou tuneři z širokého okolí.

Auta - Copak se tu asi objeví za auta? Mno do castingu berou každou káru s pěkným tuningem. Krom toho se přednostně hledají vozy Ford Torino, Subaru Charger, GTO Ford Mustang, Shelby GT Hemi Challenger, Import Racer, Mazda Rx, Nissan, Skyline Chevelle. Podle prvních fotek měl mít Dom nového Forda Mustanga a Brian nejnovější Subaru Imprezu WRX STI tedy model N14.

Při natáčení Dom naboural nádhernou Hondu S2000 a při návratu do USA by měl řídit Chevrolet Chevelle SS. Brian byl zase viděn v Nissanu Skyline GT-R R34 V-SpecII i v jeho modelovém nástupci GT-R R35 . Třeba se konečně dočkáme častějšího střídání vozů :) Dřívější tvrzení automobilky Hyundai o tom, že se jejich superkára Genesis stala jedním z hlavních vozů zřejmě nebylo pravdivé. Na place už se vystřídala velká řádka vozů, ale Genesis nikde…

Na film si tedy ještě nějakou dobu počkáme, ale to už určitě všichni vydržíme. Měl by být opravdu nabouchaný vytuněnými vozy a skvělými herci. Pokud chcete vidět více fotek tak zaběhněte přímo do galerie. K filmu se určitě vrátím v dalším článku až bude dostatek nových informaci.

Videa

 

Chat